Uudised

ANKi sünnipäevapeo üllatuskülaline tuli Ameerikast

märts 28, 2013   //   Tauno Prangel   //   Uudised
27. märts 2013 15:00
Põlva ANKi aktiivsed noored Liis, Anna-Liisa, Enno, Eke.

Eripreemiaid anti sünnipäevapeol välja 41. Aasta muutuja eripreemia sai Koit Planken. Fotod: Põlva ANK, 

Põlva Linna Teataja

Eripreemiaid anti sünnipäevapeol välja 41. Aasta muutuja eripreemia sai Koit Planken. Fotod: Põlva ANKPõlva ANK pidas oma kolmandat sünnipäeva 18. märtsil Põlva Kultuuri-ja Huvikeskuse Undergroundis.  Noortekeskuse õige sünnipäeva oli 12. märtsil, aga et kõik kutsutud tulla saaksid, pidasime pidu koolivaheajal.Vaatamata sellele, et suhtumisega “meil on aega veel” jätsime kõik viimasele minutile, oli lõppude lõpuks pidu väga tore. Jagasime välja palju eripreemiaid. Näiteks andsime eripreemia Põlva Avatud Noortekeskuse aasta parimale tantsustaarile, aasta parimale piljardistaarile ning jagasime ka tänukirju meid toetanud inimestele ja asutustele.

Peo meeleolu hoidis üleval ja tantsuplatsi kuumana DJ Janek Tennosaar. Peo käigus korraldasime erinevaid mänge ja võistlusi ning jagasime ka auhindu.

Tüdrukud peohoos. 
Tüdrukud peohoos. Peolt käis läbi ligi 80 inimest, nii noori, lapsevanemaid kui ka teisi huvilisi. Kohal olid Kanepi, Orava ja Veriora ANKide esindajad koos noortega.

Sünnipäevast võttis osa ka erikülaline USA mereväeatašee Eestis kaptenleitnant Ronald Rios koos oma perega. Pärast peo ametlikku osa sai hr Rios võimaluse rääkida noortele, millega ta tegeleb, rääkida oma kodumaast, tööst ja miks ta Eestis on ning miks ta valis külastatavaks linnaks just Põlva. Hr Rios rääkis oma kodulinnast Texasest ja leidis, et eestlased on nendega sarnased. Eestlased olevat vaiksed, lahked ja kavalad ning me mõtlevat ja muretsevat pidevalt millegi pärast.

Eesti linnadest meeldiski talle kõige rohkem Põlva meie maastiku pärast.

Pidu oli põnev ka külalistele Ameerikast 
Pidu oli põnev ka külalistele Ameerikast. Kõik soovijad said küsida küsimusi ning iga küsimuse esitaja sai endale USA mereväeteemalise kingituse. Vestlusring kujunes selliseks, et noored ei huvitunudki enam nännist, vaid küsisid küsimusi juba põnevusest, sest väga hea oli kuulata teiselt kontinendilt tulnud inimest, kes esindas veel nii auväärset ametit. Loodame, et külalised jäid meie peoga rahule ja loomulikult ka meie väikese Põlvaga ning ootame neid peagi tagasi meile külla. Siis ehk on pikem võimalus vestelda noortest ja noorte elust siin Eesti väikelinnas.

Põlva Avatud Noortekeskuse töötajad ja noored soovivad tänada kõiki, kes aitasid kaasa sünnipäevapeo õnnestumisele ning täname ka kõiki õnnitlejaid ja külalisi. Tänu teile oli pidu super tore ning meie hea kogemuse võrra rikkamad.

Noortekeskuse sünnipäevaõhtut juhtisid Enno, Katariina ja Ander 
Noortekeskuse sünnipäevaõhtut juhtisid Enno, Katariina ja Ander

Jälgige ka meie tegemisi Põlva Avatud Noortekeskuse Facebooki lehel!