Uudised

Anname rendile Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuse kohvikuruumid!

aug. 29, 2022   //   Eerika Mark   //   Uudised

Oled unistanud väikelinnas kohviku pidamisest? Sind kõnetavad kultuur- muusika, teater, kino, kunst ning loov ja kaunis keskkond. Sulle on südamelähedased kaasaegne, hooajaline köök ja kohalik tooraine? Tule Põlvasse ja loo oma kohvik Kagu-Eesti ühte suurimasse kontserdi- ja teatrimajja, Tartu 2024 kultuuripealinna aasta poole jõudsalt arenevasse kultuurikeskusesse. 

ANNAME RENDILE KOHVIKURUUMID!

Pakume:

2022. aastal sisekujundaja Karita Tammiku poolt loodud sisearhitektuursete jooniste ja sisustusplaani järgi renoveeritud kohvikusaal möbleeritud interjööri ja baariletiga. 2022.a. renoveeritud külaliste garderoob ja esinejate puhke- või abiruum.

2022. aastal soetatud tausthelisüsteem kohvikusaalis (2 kõlarit, võimendi, arvuti).

Roheline ja privaatne õueala, mis annab võimaluse avada suvehooajal väliterrass ning korraldada üritusi.

Kohvikul olemas Kultuuri- ja Huvikeskusest eraldiseisev sissepääs ning oma valvesüsteem.

Kohviku köögiosa ja abiruumid vajavad kohendamist ning osalist remonti. Köögis olemas töötav ventilatsioonisüsteem (soetatud 2011a.), köögiseadmed puuduvad. Kohviku külalisi teenindav tualett on ühiskasutuses Kultuuri- ja Huvikeskusega.

Võimalus teenindada esmajärjekorras kõiki Kultuuri- ja Huvikeskuses toimuvaid sündmuseid, mis täidavad maja potentsiaalsete klientidega (teater, kontsert, ballid, peod, vastuvõtud, pulmaregistreerimised, tellitud üritused).

Ootame:

Kindla nägemuse ja visiooniga, tahtejõulist ja särasilmset tegijat, kel on toitlustamise alal piisavalt kogemusi ja olemas soov pakkuda külastajaile tervislikke ja kaasaegseid maitseelamusi.

Lugupidamist ning arvestamist Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuse sündmuste, kultuurikeskuse  maine, olemuse ja eesmärkidega.

Sõbralikku ja toetavat koostööpartnerit, kes aitab luua meeldejäävaid elamusi läbi viisaka ja professionaalse teeninduse ning maitseelamuste kultuurikeskuse esinejatele ja sündmuste külastajaile.

Kultuurikeskuse kohvik omab olulist rolli Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuse mainekujundusel, luues läbi maitseelamuste ja teeninduse kas meeldivaid või ebameeldivaid külastuskogemusi ning  kultuurielamusi. Seda nii igapäeva külastajatele, teatri-, kontserdi- ja peokülastajatele, esinejatele ja sündmuste korraldajatele.

Enampakkumisel osalemiseks palume esitada:

  1. Kirjalik kohviku kontseptsioon ja nägemus kultuurikeskuse kohvikust;
  2. Kohviku näidismenüü ja vaheajatellimuse näidismenüü (soovitavalt näidiskujundusega);
  3. Toitlustusettevõtte lühitutvustus ja varasem toitlustusvaldkonnas tegutsemise kogemus;
  4. Pakutav rendihind ühes kalendrikuus (millele lisanduvad igakuised kohviku kommunaalkulud)
  5. Pakkumus peab olema allkirjastatud pakkuja või pakkuja esindaja poolt, vajadusel lisada esindusõigust tõendav volikiri.

 

Enampakkumisel osalemiseks esitada pakkumus hiljemalt 19. septembril 2022 kell 17:00. 

Ootame, et Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuse kohvik hakkaks tööle hiljemalt 01. detsembril 2022.

Lisa info:

Eerika Mark, direktor Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus

Tel: +372 533 27 335 / ;

 

PÕLVA KULTUURI- JA HUVIKESKUS

2021. aastal 30. juubeliaastat tähistanud Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus pakub igakuiselt kultuurielamusi erinevale sihtgrupile. Korraldab kontserte, etendusi, kinoseansse, balle, tantsuõhtuid ja pidusid. Rendib kultuurikeskuse ruume ja Intsikurmu lauluväljakut vabaõhuürituste läbiviimiseks.

Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus on üks suurimaid, parimate tingimustega Kagu-Eesti kontserdi- ja teatrimaju, kuhu jõuab igakuiselt esinejaid nii Eestist kui mujalt. Viimaste aastate näitel külastab kultuurikeskust pea igal kuul mõni väiksem või suurem väliskollektiiv, esinejaid (2019-2022) on jõudnud kultuurikeskusesse nii Prantsusmaalt, Indiast, Jaapanist, Ameerika Ühendriikidest, Saksamaalt, Tuva Vabariigist Lõuna-Siberist, Itaaliast, Lätist, Leedust, Soomest, Rootsist, Taanist jm-lt.

Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuse lavalaudadele jõuavad regulaarselt ka Eesti tippkollektiivid, kultuurikeskuse koostööpartnerite nimekirja kuuluvad: Rahvusooper Estonia, Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Tallinna Filharmoonia, Eesti Jazzliit, Uus Kontsert, Prantsuse Instituut, Vapaat äänet (Soome), Festival Orient ja Klaaspärlimäng, Eesti Interpreetide Liit, Rakvere Teater, Kellerteater, Teater Ugala, Tallinna Linnateater ja paljud teised.

Kultuurikeskuses tegutseb igakuiselt Põlva Jazziklubi mis kuulub üle-Eestilisse jazziklubide võrgustikku.

Tartu 2024 Euroopa kultuuripealinna aastal on Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus esindatud Tartu 2024 programmis suurprojektiga “Taevapargi pühitsemine”, mis hõlmab suvekuid maist- augustini ja kuhu on oodata väliskülalisi Indiast, Türgist, Gruusiast ja Kanadast.

 

Enampakkumise tingimused_Kultuurikeskuse k…

Lisa 5.1 Kohviku ruumiplaan

Lisa 5.2 Kohviku oueala plaan

Lisa 5.4 Kohviku inventari nimekiri

Lisa 5.5 Rendileping