Uudised

Põlva Unistuste Bänd

mai 29, 2015   //   Tauno Prangel   //   Uudised

Põlva Unistuste Bänd

pressiteade

Põlva Unistuste Bänd on kokku pandud internetihääletuse teel Põlva päritolu tuntud muusikutest. Põlva Unistuste Bänd esineb Põlva ööl 06.06.2015 Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuse Undergroundis.

Unistuste Bändis mängivad:

Kristi Raias – laul

Kristina Bianca Rantala – klahvpillid

Markus Untera – kitarr

Sander Heinsoo – basskitarr

Betti Vals – trummid

Unistuse Bändi nominendid ja võitjad osalevad pühapäeval 31.mail kell 12.00-17.00 raadio Marta saates Vox Humana , kus räägivad oma muusikuteest ja mängivad enda ja oma eeskujude muusikat.

Läbi aegade on endisest rockipealinnast Põlvast võrsunud häid rockmuusikuid, kes ilma teinud üle Eesti ja kaugemalgi. Muusikahuvilisele ei ole kindlasti võõrad sellised ansamblid nagu Okey, Forest, Spekter, Die Pohh, Valem Vale, Winny Puhh, Cookies, Kosmikud, Broken Spectacles, Urt, Samm jt, kus Põlva päritolu muusikud on oma suure panuse andnud. On aeg taas selg sirgu lüüa ja kutsuda erinevate põlvkondade Põlva muusikud mõnusale kokkusaamisele Põlva Päevadele. Põlva rokipealinnaks!

Lisaks Põlva Unistuste Bändile esineb Põlva ööl ka selle aasta üllataja Eesti Laulu konkursil The Blurry Lane, plaadiesitlusturneed tegev Slippery Slope ning peaesinejaks, samuti Põlvaga tihedalt seotud, KOSMIKUD!

Peeter Änilane

Tauno Prangel

Veel Infot: http://www.undergrounder.eu/

https://www.kultuurikeskus.ee/