Uudised

PÕLVA UNISTUSTE BÄND

märts 16, 2015   //   Tauno Prangel   //   Uudised

dreamband_LOGOPõlva Unistuste Bänd

pressiteade

Põlva Unistuste Bänd pannakse kokku internetihääletuse teel Põlva päritolu tuntud muusikutest. Hääletus lõppeb 17.04.2015. Põlva Unistuste Bänd esineb PÕLVA ÖÖL 06.06.2015 Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuse Undergroundis. Hääletuskeskkond asub lingil https://contest.offline24.ee

Läbi aegade on endisest rokipealinnast Põlvast võrsunud häid rokkmuusikuid, kes ilma teinud üle Eesti ja kaugemalgi. Muusikahuvilisele ei ole kindlasti võõrad sellised ansamblid nagu Okey, Forest, Spekter, Die Pohh, Valem Vale, Winny Puhh, Cookies, Kosmikud, Broken Spectacles, Urt, Samm jt, kuhu Põlva päritolu muusikud on omapoolse suure panuse andnud. On aeg taas selg sirgu lüüa ja kutsuda erinevate põlvkondade Põlva muusikud mõnusale kokkusaamisele Põlva päevade ajal. Unistuse Bändi nominendid osalevad ka Raadio Marta FM saatesarjas, kus räägivad oma muusikuteest ja mängivad enda ja oma eeskujude muusikat.

Lisaks Põlva Unistuste Bändile esineb PÕLVA ÖÖL ka selle aasta üllataja Eesti Laulu konkursil The Blurry Lane ning korraldajatel on muusikasõpradele varuks ka mitmeid üllatusesinejaid!

Hea muusikahuviline, võta osa hääletusest ja pane kokku enda unistuste bänd! Põlva rokipealinnaks!

Peeter Änilane

Tauno Prangel

Hääletuskeskkond: https://contest.offline24.ee

Veel Infot:

http://www.undergrounder.eu/

https://www.kultuurikeskus.ee/