Uudised

Selle talve säravaim lavakooslus on Maarja-Liis Ilus ja Marko Matvere

nov. 7, 2012   //   Tauno Prangel   //   Uudised

Varasemalt muusikalides koostööd teinud Maarja ja Marko võtavad detsembris ette oma esimese ühise kontserttuuri “Jõulutähed”. Erinevatel lavadel esitatakse nii koos kui ka eraldi tuntud jõululaule ja originaalloomingut.

Põlva Kultuuri ja Huvikeskuses toimub kontsert 13. detsembril kell 19.00. Vaata ka siia: https://www.kultuurikeskus.ee/sundmused/teatrisaalis-maarja-marko-matvere-kontserttuur

“Ootan kontserte väga, sest Marko on üks mu lemmikutest nii näitleja kui muusikuna. Oleme koos erinevaid projekte teinud, kuid kahekesi kontserte me veel andnud ei ole. Marko on kõikides oma ettevõtmistes pühendunud ja professionaalne,” rääkis Maarja.

Maarja sõnul on proovid veel ees ja repertuaar ei ole veel lõplikult paigas. “Kindlasti lähtume repertuaari valikul eelkõige oma lemmiklauludest, mis saavad tänu Marti Tärnile kontrabassil ja Peeter Rebasele kitarril erilise kõla ja seaded. Erinevatel pillidel saadame Markoga ka teineteist,” lisas lauljatar.

Novembris on oodata ka Maarja uut kauamängivad “Kuldne põld”, mis sisaldab viimase seitsme aasta jooksul kontsertidel esitatud lugude paremikku.

Kontserdid toimuvad:

N 13.12 – Põlva kultuurimaja
L 15.12 – Haapsalu kultuurimaja
P 16.12 – Viljandi Pärimusmuusika ait
N 20.12 – Tallinn – Nokia Kontserdimaja
L 22.12 – Pärnu Kontserdimaja
N 27.12 – Rakvere teater
R 28.12 – Tartu Kontserdimaja

Nõudlus piletitele on suur ja loetud kogus sooduspääsmeid on veel saadaval Piletilevis.