Sündmus

AASTALÕPU(P)BALL

Kuupäev:
28. detsember 2019 20:00-29. detsember 2019 02:00
Žanr:
Aastalõpupidu
Vanusepiirang:
18+
Pilet:
20€/25€/30€

Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus & E STuudio kutsuvad!  

PÕLVA LINNA SUURIMALE AASTALÕPU PEOLE, AASTALÕPU(P)BALLILE!

Laupäeval, 28. detsembril kell 20.00

 

AUDIOREKLAAM, KLIKI PLAYERILE!

 

VIDEOREKLAAM

 

 

Traditsiooniline Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuse aastalõpupidu ja E STuudio aastalõpukontsert on sedakorda ühiselt korraldatav suurejooneline BALL, mis veereb pika õhtu jooksul nagu PALL kultuurikeskuse erinevates saalides läbi kolme korruse üle südaöö.  Muusika- ja elamustepalli lööb veerema kontsertsaalis ballijuht KALLE SEPP, kes juhatab sisse E STuudio 30. aastalõpukontserdi “Igaviku tuules”, kus TIIT KIKAS ja E STuudio NOORTEKOOR toovad publiku ette kontsertprogrammi koos uhke lasershowga.

Edasi veereb pall tantsusaali, kus 80.-90.ndate surematuid hitte tuletavad meelde MADIS ARRO ja ansambel REMINDERS. Erilise värvi saab üks pall aga siis, kui täies koosseisus astub lavale ansambel MAHAVOK. Kultuurikeskuse kohvikus rõõmustavad külalisi KADI VIJA TRIO ja E STuudio säravad solistid.

Lisaks veel ühe õhtu restoran (lauad ettetellimisel), baarid, heli- ja valgusinstallatsioonid, fotonurk, südaööl ilutulestik, duo VIIK (Kadri Lepasson ja Ott Kaasik) ning tantsuklubi MAARJA tantsijad.

 

INFOKS:
Laua broneerimise osas koos menüüga üheõhtu eksklusiivses kultuurikeskuse restoranis (asub tantsusaali kõrval salongis), palun võtta ühendust kultuurikeskuse kohvikuga, tel: 56691599 / E-mail: (Nb! kohtade arv restoranis on piiratud)

Pakume ka võimalust mugavaks peopaketiks majutusega Põlva kesklinnas asuvas hotellis PESA, vaata lisa:
https://www.kagureis.ee/index.php?id=paketid2&offer_id=59

Ballipilet 20€ (kuni 30. november) / 25€ (al 1. detsember) / 30€ (sündmuse päeval) müügil Piletilevis, Põlva Vallavalitsuse kassas, enne üritust kohapeal.

Nb! Uksed peole avatakse kell 19:30

 

Isuäratuseks 🙂
ANET VAIKMAA & MAHAVOK
https://www.youtube.com/watch?v=rV7nGdRIkzY

MADIS ARRO & REMINDERS:
https://www.youtube.com/watch?v=s-5-x8L23sw&fbclid=IwAR1dtFaUyT3SJ81I–TYSWH6kEpYIQvuO4MTkBV8-CYsoCuBiEd90_tmTVw

Duo VIIK:
https://soundcloud.com/duoviik