Sündmus

AASTALÕPUPIDU

Kuupäev:28. detsember 2017 20:00
Formaat:Tants ja trall 🙂
Žanr:Aastalõpupidu
Vanusepiirang:18+
Pilet:15/20/25 €

KUNA PIDU ON VÄLJAMÜÜDUD, SIIS KOHAPEAL PILETIMÜÜKI EI TOIMU.

Programmist

PATUNE POOL endast:
Oli 2013.a kaunis päikesepaisteline suveõhtu kui ühel üritusel kohtusid Keila neiu Sünne ja Türi noormees Edvin. Peale Sünne poolt joristatud paari viisijuppi tekkis Edvinil soov luua bänd ja nii saigi omavahel kontakte jagatud. Vaid mõne aja möödudes kohtusidki nad stuudios, eesmärgiga salvestada esimene ühisprojekt, milleks oli Sünne kirjutatud laul „Pilgud“. Kuna koostöö laabus ja huumor klappis, sündiski 1.novebmbril 2013 ansambel PATUNE POOL. Miks just selline nimi? Seda on meilt palju küsitud. Kuna oleme mõlemad teravama huumori armastajad siis nimi „Lilleke“ või „Lummus“, mida meile ka pakuti, lihtsalt ei sobinud meie temperamendiga kohe kuidagi. Midagi veidi patust oli vaja, midagi, mis tekitaks hetkega huvi. „Patune Pool“ tundus just see õige. Päeval korralik, kuid õhtul…. 😉 Muusika on meile mõlemale mitte hobi vaid pigem elustiil. Ei lähe päevagi mööda kui Edvin arvutis midagi ei sepitseks või Sünne ühtki viisijuppi ei ümiseks. Seetõttu teemegi oma tööd suure armastusega ja jagame laval Teiega seda rõõmu. Meie jaoks on kõik meie esinemised erilised, ei tea, on see juhus või tõmbame me vaid ülimalt toredaid inimesi oma ümber. Iga kord tunneme, et oleme kui sõprade keskele sattunud ja me loodame, et see ei muutu iial. Oma muusikaga püüame panna jala tatsuma kõigil, seepärast leiabki meie repertuaarist nii vanu häid Eesti lugusid, 80-ndate läänehitte kui ka loomulikult iseenda poolt loodud laule. Veidi tänapäevasemalt vürtsitatud tantsupalad meelitavad jalga keerutama ja kaasa laulma ka kõige väsinumad pidulised.

KAPRIIZ

Ansambel Kapriiz on moodustatud septembris 2015 ja koosneb kahest kaunist ja andekast noorest naisest Regina Salumäest ja Gerty Kallakust. Pole vist enam ühtegi suvetuuri või tubasemat peoõhtut, kuhu nad poleks oodatud meeleolu looma. Bändi elurõõm ja kaasakiskuv esinemislaad on teada tuntud.

BURLESUE ESTONIA

„Oo, burlesk? Dita von Teese?“ 

Burlesk ei ole kindel tantsustiil, vaid etenduskunsti vorm, mis ühendab teatrit, tantsu ja striptiisi.

Burlesk on teatud reeglitega eneseväljendus, mis annab artistile ülejäänud osas väga vabad käed näidata end just sellisena, nagu ta ise tahab, piirajaks vaid iseenda fantaasia. Sa võid olla võrgutav, koomiline, küüniline, vihane – kõik emotsioonid on lubatud. See on looming, kus igaüks saab oma lugusid jutustada liikumise, muusika, jumestuse ja kostüümidega, mille valimine võib pakkuda omajagu lõbu ja mõnikord frustratsiooni. Tulemuseks etteaste, mis lõbustab nii esinejaid kui ka publikut.

Eesti burleskilavadele on jõudnud retroglamuuri ja pin-up numbreid, kelmikaid teenjatüdrukuid, vana-kreeka skulptuur, rott, härjapõlvlane, merinetsi, kelle riideid eemaldab üleannetu hai, karu ja kaunitar, kõrgekabjaline kuradike ning palju teisi tegelasi. Iga number on selle esitaja nägu, õigemini seda nägu, mida esitaja paeluvaks peab.

Burlesk on muinasjutt täiskasvanutele!

 

ÕHTU VIIMASEL TUNNIL ÜLLATUSESINEJA! 😉

 

PIIGADE PEOAGENTUUR endast:

Oleme sündinud hetkeeheduse loomise kirest ja armastusest. Naiste ühendatud jõud on loonud võimsa väe. Püüame oma tegevusega haarata piduliste kõiki meeli pakkudes nii nägemis-, kuulmis-, lõhna-, puudutus- ja maitsmiselamusi. Oleme peohaldjad – tule ja sosista oma soovid meile kõrva ja sa leiad end imede keskelt!

Piigade peoagentuuri moodustavad kaks kaunist ja ettevõtlikku naist Aliis ja Anneliis, kes tõmbavad igasuguse peo käima!

 

Laudade ja kohtade paigutus:

Piletid eelmüügis PILETILEVIS ja Põlva Vallavalitsuse kassas:

1.- 30. novembrini 15 €, 1.- 27. detsembrini 20 € ja samal päeval 28. detsembril 25 €. Kiirustage! 🙂

PATUST JA VALLATUT AASTAVAHETUST KÕIGILE! 😉

 

Sündmuste kalender

<<Nov. 2018>>
ETKNRLP
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2