Kontsert

ALLAN JÄRVE KVARTETT (Põlva Jazziklubi) ja BRIAN MELVIN (USA, Eesti)

Kuupäev:
21. jaanuar 2022 19:00-22:00
Pilet:
12€
Fienta:
Osta pilet
Piletilevi:
Osta pilet

Reedel, 21. jaanuaril
Põlva Kultuurikeskuses
Kell 19:00 ALLAN JÄRVE KVARTETT ja kell 20:30 BRIAN MELVIN

 

ALLAN JÄRVE KVARTETT mängib ansambli nimisolisti loomingut, mis on inspireeritud läänelikust ja põhjamaisest jazzist. Omavahel harmoneeruv koosseis pakub kordumatuid momente nii kuulajaile kui ka muusikutele endile. Allan on endaga lava jagama palunud muusikud, kes pikemat tutvustamist ei vaja ning kellega on aastate jooksul koos musitseeritud erinevates projektides. Koosseis: Allan Järve (trompet, flüügelhorn), Madis Muul (klahvpillid), Janno Trump (bass), Tõnu Tubli (trummid).
Kontsert toimub koostöös Eesti Jazzliiduga.

„MAAKERA RÜTMID“ BRIAN MELVIN (Maailma rahvaste löökpillid, USA / Eesti) on trummar ja perkussionist, kes olnud aktiivselt tegev nii Euroopas kui New Yorgis. Ta on andnud kontserte üle maailma ning mänginud koos maailmanimedega nagu Joe Henderson, Mike Stern, John Scotfield, Michael Brecker, Randy Brecker, Joe Lovano, Bobo Stenson, Toots Thielemans, Jaco Pastorius jpt. Koos pianist David Kikoskiga on ta eest vedanud ansamblit Beatlejazz, praegu tegutseb ta Brian Melvin Quartetis ja Land of Drumis. Trummishowl Põlvas kasutab Melvin löökpille ja rütme kogu maailmast. Arvukate akustiliste löökpillide kõrval on mängus ka elekroonilised instrumendid ja efektid. Kontsert toimub koostöös agentuuriga Uus Kontsert.

 

Pilet: 12€ müügil Piletilevis, Fientas ja Põlva Vallavalitsuse kassas (avatud E-N kell 13:00-17:00 ja R kell 13:00-16:00)

 

NB! Tulenevalt valitsuse poolt kehtestatud uutest piirangutest, tuleb kontserdi külastajal esitada sissepääsus üks järgmistest tõenditest: kehtiv vaktsineerimistõend või kehtiv covid – 19 läbipõdemist märkiv tõend. 12-17- aastased peavad esitama kontrollitud tegevustes covid tõendi, kehtib ka testitõend. Vaktsineerimiskuuri läbimise kõrval kehtib alaealistele üritustele ja tegevustele pääsemiseks ka koroonaviiruse PCR või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse tõend. Tõend kehtib ainult koos isikut tõendava dokumendiga.