Kontsert

NB! UUS KUUPÄEV 9. SEPTEMBER. BALANAS SISTERS Kristīne Balanas (viiul, Läti / Inglismaa) ja Margarita Balanas (tšello, Läti)

Kuupäev:
9. september 2021 19:00-20:15
Pilet:
Kõik soetatud piletid kehtivad kenasti ka uuel kuupäeval! Hinnad kuni 28.02 15€/10€; hinnad alates 01.03 20€/15€
Fienta:
Osta pilet
Piletilevi:
Osta pilet

Põlva Kultuurikeskus kutsub!

 

Laupäeval, 20. märtsil kell 17.00 

Esmakordselt Põlvas! BALANAS SISTERS

Kristīne Balanas (viiul, Läti / Inglismaa) ja Margarita Balanas (tšello, Läti, Itaalia)

 

Kevad kultuurikeskuses saab vastu võetud ajatult kauni klassika rahvusvaheliselt tuntud ja tunnustatud duo Balanas Sisters`i poolt.

Antonio Vivaldi „Aastaajad“, Jules Messenet “Méditation from Thais”, G. F. Händel “Halvorsen Passacaglia for Violin and Cello” jm. Kontsert võlub kuulajaid klassikahittide, ilu ja graatsiaga.

Lätist pärit õed Kristine ja Margarita Balanas on teinud kiire rahvusvahelise tähelennu nii solistidena kui ka duona ning pälvinud tähelepanu ja kriitikute kõrge tunnustuse uuenduslike ideede ja värske lähenemise eest klassikalisele muusikale. Andekad õed on lummanud publikut maailmakuulsates saalides nagu Carnegie Hall, Walt Disney Hall ja Berliner Philharmonie, samuti on kõnekas õdede koostööpartnerite nimekiri: Anne-Sophie Mutter, Sir Peter Maxwell Davies, Trevor Pinnock, Murray Perahia, Robbie Williams jpt.

Viiulivirtuoos Kristine on soleerinud orkestrite ees nagu- Royal Philharmonic Orchestra, Barcelona Symphony Orchestra, Malta Philharmonic Orchestra, London Philharmonic Orchestra, Bavarian Radio Symphony Orchestra, Orchestre de Chambre de Paris.

NB! Tulenevalt valitsuse poolt kehtestatud piirangutest, tuleb kontserdi külastajal esitada sissepääsus üks järgmistest tõenditest: vaktsineerimistõend, covid – 19 läbipõdemist märkiv tõend või negatiivne covid – 19 testi märkiv tõend. Kuni 18 – aastased ei pea tõendeid esitama, kaasa tuleb võtta vanust tõendav dokument. (ID – kaart, õpilaspilet vms).