Kontsert

COLLEGIUM MUSICALE. Kolmanda advendi kontsert.

Kuupäev:
12. detsember 2021 18:00-19:15
Pilet:
10€ / 8€
Fienta:
Osta pilet
Piletilevi:
Osta pilet

 

KOLMANDA ADVENDI KONTSERT

Pühapäeval, 12. detsembril kell 18.00

 

COLLEGIUM MUSICALE

Dirigent Endrik Üksvärav

 Kavas: Uusberg, Tavener, Kreek, Pärt, kaunid jõululaulud.

 

Collegium Musicale on tuntud ja tunnustatud oma kauni kõla ja kõrgetasemeliste esituste poolest. Koori repertuaar ulatub renessansist kaasaega, eriti oluline on eesti heliloojate looming.

Koori 11. tegevusaasta sisse jäävad lisaks Eestile kontserdid ja festivalid Itaalias, Prantsusmaal, Venemaal, Saksamaal, Tšehhis, Poolas, Soomes, Maltal, Iisraelis, Liibanonis, Kreekas, Hollandis ja Jaapanis. Olulistest festivalidest saab välja tuua näiteks Rhein Vokal ja Schleswig-Holstein Saksamaal, Al Bustan International Festival Liibanonis, Moravsky

Autumn Brnos, Tšehhis ja Wratislavia Cantans Poolas. Kollektiividest kindlasti Helsingi Barokkorkester (Soome), Raschér Saxophone Quartet (Saksamaa), NFM Leopoldinum

Kammerorkester (Poola) ja barokkansambel Barrocade (Iisrael). Aastas annab professionaalsetel alustel tegutsev kammerkoor pea 40 kontserti.

Koori asutaja ja dirigent on Endrik Üksvärav.

Koori tegevust toetavad Kultuuriministeerium, Kultuurkapital ja AS Ida-Tallinna Keskhaigla. 2017 võitis koor EBU rahvusvahelise koorikonkursi „Let the People Sing” Grand Prix. Eesti

Kooriühing on tunnustanud Collegium Musicalet kolmel korral „Aasta koori” tiitliga (2017, 2014 ja 2011). Eesti Kultuurikapitali Helikunsti Sihtkapital tunnustas kammerkoori Collegium Musicale ja dirigent Endrik Üksväravat 2018. Aastal aastapreemiaga Eesti koorimuusika särava edendamise ning pühendunud ja kõrgetasemelise tutvustamise eest nii Eestis kui ka välismaal.
Lisainfo koori kohta:
www.collegiummusiale.ee ja www.facebook.com/choircollegium

Collegium Musicale – kõlab hästi!

Pilet: 10€ / 8€ müügil Piletilevis, Fientas, Põlva Vallavalitsuse kassas (avatud E-N kell 13:00-17:00 ja R kell 13:00-16:00) ning enne kontserdi kohapeal.

 

NB! Tulenevalt valitsuse poolt kehtestatud uutest piirangutest, tuleb kontserdi külastajal esitada sissepääsus üks järgmistest tõenditest: kehtiv vaktsineerimistõend või kehtiv covid – 19 läbipõdemist märkiv tõend. 12-17- aastased peavad esitama kontrollitud tegevustes covid tõendi, kehtib ka testitõend. Vaktsineerimiskuuri läbimise kõrval kehtib alaealistele üritustele ja tegevustele pääsemiseks ka koroonaviiruse PCR või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse tõend. Tõend kehtib ainult koos isikut tõendava dokumendiga.