Teater

Comedy Estonia: SÜGISTUUR 2021

Kuupäev:
8. detsember 2021 19:00-21:00
Žanr:
Stand-up
Vanusepiirang:
16+
Pilet:
13.90€-15.90€
Piletilevi:
Osta pilet

Taaskord etendub üle Eestimaa traditsiooniks saanud iga-aastane Sügistuur. Lavale astuvad nii vanad head rahva lemmikud kui ka uuemad näod, kes viimastel aastatel on open mic ürituste kullaproovil ennast suurte lavade väärilisteks tõestanud.

Õhtut juhib Eesti stand-up’i vaimne isa, Sander Õigus, ja kindlasti astuvad lavale ka taskuringhäälingu “Tussisööjad” ankrud Mikael Meema ja Ari Matti Mustonen. Igal etendusel astub publiku ette üheksa koomikut, kes on enda materjali ise kirjutanud. Viimastel aastatel on talv aina enam sügise nägu, seega toimuvad viimased Sügistuuri etendused detsembris.

Show on soovitatavalt vanusele 16+.

Kestab orienteeruvalt 2 tundi koos vaheajaga.

 

Vastavalt valitsuse poolt määratud reeglitele tuleb etendusele tulles tõestada oma nakkusohutust.

NB! Tulenevalt valitsuse poolt kehtestatud uutest piirangutest, tuleb teatri külastajal esitada sissepääsus üks järgmistest tõenditest: kehtiv vaktsineerimistõend või kehtiv covid – 19 läbipõdemist märkiv tõend. 12-17- aastased peavad esitama kontrollitud tegevustes covid tõendi, kehtib ka testitõend. Vaktsineerimiskuuri läbimise kõrval kehtib alaealistele üritustele ja tegevustele pääsemiseks ka koroonaviiruse PCR või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse tõend. Tõend kehtib ainult koos isikut tõendava dokumendiga.