Klubid

DEFEATEM & TERAVMOON Undergroundis. TÜHISTATUD ERIOLUKORRA TÕTTU

Kuupäev:3. aprill 2020 21:00 - 4. aprill 2020 01:00
Formaat:Kohtumispaika ei tohi muuta!
Žanr:Alternatiivne rockipidu
Vanusepiirang:18+
Pilet:5€

TÜHISTATUD ERIOLUKORRA TÕTTU

3. aprill toob Põlva Kultuurikeskuse UNDERGROUNDi kevade jõudu ja naljakuule kohast kiiksuga huumorit…nalja peab saama ja saabki!

Esimese esineja toovad kevadtuuled meile Valgamaalt. Heavy metal bänd DEFEATEM on juba 9 aastat tegutsenud tõeline Eesti undergroundi tegija. Ansambel on praegu oma tippvormis, mida tõestab hiljutine Negativuse (Eesti Underground bändide võistlus) pika puuga kinni panek. Defeatem alustas tegevust novembris 2010 Valgas. Mõjutusi on bändile andnud paljud erinevad metal bändid. “Meie muusikat iseloomustab kindlasti agressiivsus ning heavydele riffidele vaheldust pakkuvad meloodilised käigud. Otsime alati uusi võimalusi live’s esinemiseks, ning naudime seda mida me teeme.”

Bändi liikmed:
Mad Anton – Vokaal/Kitarr
Tenno Pelska – Soolokitarr/Taustavokaal
Kert Vellner – Basskitarr
Sten Pelska – Trummid

Milliselt planeedilt või kust maailmast on pärit ansambel TERAVMOONa liikmed, seda me teile täpselt kommenteerida ei oska. Küll aga on teada, et erinevaid tiitleid kandev (lehma ja pulli-, supeherocomedyrock-, universaalnahaalansambel) Teravmoon on oma teatraalse kavaga tõeliselt meelelahutuslik vaatemäng. „Me ootame lava ette nii karmi- kui siledakarvalisi muusikasõpru. Tegelikult pole karvumus üldse oluline! Kui ikka looduse poolt pole antud võib täitsa kiilana ka tulla!“, kommenteeris ootusi Põlva publiku osas laulja Tiit.
“Teravmoon on 2 aastat aktiivselt tegutsenud omaloomingut viljelev showrokkmuusika grupp. Laval tõeliselt energilised ja kaasahaaravad, proovikas nagu töised tippsportlased. Missiooniks puhuda elu Eesti rokkmuusikasse sisse tagasi. Žanriliselt on meid keeruline määratleda kuna meie pehmeim lugu võiks vabalt Sal-Sallerile kuuluda ja karmim Judas Priesti Painkilleriga konkureerida. Samuti on raske lahti mõtestada keskmist joont lüürikas, sest mõni laul on sügavam ja petlikum kui Tallinna tänava löökauk, mõni on aga täpselt nii pealiskaudne kui paistab.”

Hoiatus!!! Teravmoon show ei sobi lumehelbekestele!

Bändi liikmed:
Silver – hevivend
Tiit – Roostekõri
Marite HAAA nnees
Mihkel “Gives love a bad name” Kütt
Erik “TNT” (Taon Natuke Trummi)
Martin – Passiivne Aktiivne bassimees
Tom A Hook – Weird kitarrist militarist
Ken– Kepimees

Endiselt seisab raudnaelana puhvetileti taga AALi Jaan, kes värskendab ülekuumenenuid maitsva A Le Coq märjukesega.

Underground avab uksed 3. aprillil kell 21.00. Sissepääsu saad lunastada vaid 5€ eest!

Ole kohal…sest kohtumispaika ei tohi muuta!

Sündmuste kalender

<<Juuni 2020>>
ETKNRLP
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5