Teater

NB! VÄLJA MÜÜDUD! Endla Teater “HOTELL LAIBAGA”

Kuupäev:
4. oktoober 2023 19:00-20:50
Žanr:
Mõrvakomöödia
Pilet:
22€ / 17.60€
Piletilevi:
Osta pilet
Piletimaailm:
Osta pilet

 

Mõrvakomöödia

Mõrvarite eneseabigrupi viis liiget – endine baaridaam Pretty, koleeriline kokk Horst, idealistlik Jayashree, koristamisraevus Ingolf ja hajevil Tädike – sööstavad oma elu suurimasse seiklusse. Nad avavad hotelli Õnnelik Viis, millele loodavad hotelliliidult saada viis tärni. Avamisärevusele lisab vürtsi tõsiasi, et hotelli esimesteks külastajateks on eneseabigrupi endine psühholoog ja tema abikaasa, aga tõeliselt läheb olukord üle käte siis, kui tärnide arvu üle otsustava inspektori saabudes avastatakse fuajeest laip. Järgneb tempokas peitusemäng, kus igaüks on mõrvarina kahtluse all, kuid ühise eesmärgi nimel tuleb siiski kokku hoida!

„Hotell laibaga“ autoriteks on kaheksa saksa krimikirjanikku, kes selle mõrvakomöödia 2018. aasta suvel kaheksapäevases loomelaagris välja mõtlesid ja üheskoos kirja panid. Sama meetodiga on nad varem loonud kaks kriminaalromaani.

Kestus koos vaheajaga 1 tund 50 minutit.

 

 

Lavastaja: Enn Keerd

Autorid: Die Acht (Peter Godazgar, Kathrin Heinrichs, Carsten Sebastian Henn, Jürgen Kehrer, Tatjana Kruse, Ralf Kramp, Sandra Lüpkes, Sabine Trinkaus)

Tõlkija: Anne-Ly Sova

Kunstnik: Liina Unt

Valguskunstnik: Margus Vaigur

Muusikaline kujundaja: Feliks Kütt

Osades: Kadri Rämmeld, Lii Tedre, Carita Vaikjärv, Tambet Seling, Fatme Helge Leevald, Priit Loog, Indrek Taalmaa, Ireen Kennik.

 

Pilet: 22€ / 17.60€ müügil Piletilevis ja Piletimaailmas.

* Piletilevi müügipunktid Põlvas asuvad: Maksimarket, Selver, Circkle K.

Vaata lisa: endla.ee