Kontsert

VIIK. Esimese advendi kontsert.

Kuupäev:
28. november 2021 17:00-18:00
Pilet:
Tasuta
Fienta:
Osta pilet

Ansambel VIIK ühendab kahte Eesti pärimusmuusika maastikul juba nime teinud Põlvamaalt pärit muusikut, kes on otsustanud oma instrumendid ja loomevõime ühendada. 12-keelne kannel ja kitarr otsivad kokkukõlasid ja eneseväljendust omaloomingu maailmast. Viigis mängivad: Kadri Lepasson (kannel) ja Ott Kaasik (kitarr).

Kontsert on tasuta.

Nullpiletid müügil Fientas ja Põlva Vallavalitsuse kassas.

 

*Kontserdile eelneb kell 16.00 jõulutulede süütamine Põlva Keskpargis ja kultuurikeskuse tornis.

Meie Stuudio Tantsukool, Võru Tantsukeskus, naisrühm Värten, Põlva Kultuurikeskus ja Andre Laine kutsuvad kõiki I advendi avamisele “IMEDE AEG” Põlva Muusikakooli parki kuuse alla. Tantsulise mini etendusega soovime kõigi Põlva valla inimestele imelist ja positiivset jõuluootust. Armastuse öös vajab hing kaitset ning sel ööl on tunne et imede aeg on see, mis südamed lahti teeb.

 

NB! Tulenevalt valitsuse poolt kehtestatud uutest piirangutest, tuleb kontserdi külastajal esitada sissepääsus üks järgmistest tõenditest: kehtiv vaktsineerimistõend või kehtiv covid – 19 läbipõdemist märkiv tõend. 12-17- aastased peavad esitama kontrollitud tegevustes covid tõendi, kehtib ka testitõend. Vaktsineerimiskuuri läbimise kõrval kehtib alaealistele üritustele ja tegevustele pääsemiseks ka koroonaviiruse PCR või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse tõend. Tõend kehtib ainult koos isikut tõendava dokumendiga.