Kontsert

JÄLLE?! NÄÄRID

Kuupäev:
5. jaanuar 2019 16:00
Žanr:
Kontsert
Pilet:
5€

Laval näärivana KALLE SEPP, Tallinna Ülikooli Meeskoor, Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline Naiskoor, instrumentaalansambel Riivo Jõgi juhatusel.

Kavas Urmas Sisaski Näärioratoorium, Olav Ehala ja Kadri Hundi talvelaulud.

Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline Naiskoor loodi 1951. aastal. Kooris laulab üle 70 endise ja praeguse tudengi. Koor on osa võtnud rahvusvahelistest koorifestivalidest Kodalyis, Riva Del Gardas (hõbemedal), Llangollenis (VI koht naiskooride kategoorias), Klaipedas (IV koht), Ateenas (hõbemedal), Tours ́is (IV koht naiskooride kategoorias), Tamperes (kaks kuldmedalit), Lissabonis (kuld- ja hõbemedal). Kontserte on antud Skandinaavias, Ungaris, Saksamaal, Itaalias, Suurbritannias, Venemaal, Hispaanias, Tšehhis, Kreekas, USA-s, Kanadas jm.

Tallinna Ülikooli Meeskoor loodi 2000. aastal. Kooris laulab 30 endist ja praegust tudengit. Meeskoori tegevuste hulka kuuluvad ülesastumised ülikooli aktustel ja tähtsündmustel ning ülikooli esindamine laulupidudel jm. Koostööd on tehtud erinevate muusikute ja kollektiividega, sh Tanel Padari, Tõnis Mägi, Nele-Liis Vaiksoo, Kaire Vilgatsi, Politsei- ja Piirivalveorkestri jpt-ga. Meeskoorist on välja sirgunud tänaseks päevaks tuntud täht Kalle Sepp. Koor on võitnud kuldmedaleid Soomest ja Tšehhist ning pälvinud väiksemaid preemiaid läbi aegade. Koor toetab heategevusprogrammi „Märka ja aita“, mis on suunatud vähekindlustatud laste toetamisele.

Dirigendid Indrek Vijard, Jana Perens.

Pilet 5€, müügil kohapeal