Kontsert

Jazzliit ja Põlva Jazziklubi LIVE | JAAN-EERIK AARDAM TRIO

Kuupäev:
22. september 2023 19:00-21:00
Pilet:
7€
Fienta:
Osta pilet
Piletilevi:
Osta pilet

Jazzliit ja Põlva Jazziklubi kutsuvad!
Reedel, 22. septembril kell 19:00
Põlva Kultuurikeskuses
JAAN-EERIK AARDAM TRIO

 

Koosseis: Jaan-Eerik Aardam (vokaal, kitarr), Harri Heinsoo (kitarr, vokaal) ja Mati Tubli (bass, vokaal).

Jaan-Eerik Aardam on sooloartist, kelle peamisteks väljendusvahenditeks on hääl ja kitarr. Helikeele tonaalsust on mõjutanud nii blues, rock, indie kui ka folkmuusika. Autor peab oma loomingu puhul tähtsaks laulutekstides peituvaid metafoore ja nende mitmetasandilist sisu. Just taolistest mõtisklustest suhete, elu ja ümbritseva keskkonna üle sünnib nii tekst kui ka muusika.

Jaan-Eerik Aardam on Viljandi Kultuuriakadeemia lõpetanud kitarrist, laulja ning laulukirjutaja. Ta on tegev sellistes bändides nagu NOËP, Rüüt ja Nagy Bögö ning teinud koostööd Sten-Olle Moldau, Maili Metsaluga, Adeele Jaago jpt. Aastast 2020 on ta aktiivselt tegutsenud oma sooloprojektiga. Ta on üles astunud arvukatel Eesti festivalidel nagu Tallinn Music Week, Viljandi Pärimusmuusikafestival, Võnge festival, Kuressaare Merepäevad, Seto Folk ja Station Narva. Lisaks õpetab kitarri Eesti suurimas kitarrikoolis Drive It Up.

Harri Heinsoo on jazzmuusika haridusega kitarrist, kelle praegune põhitöö on õpetamine Viljandi Muusikakoolis ning Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias. Viimastel aastatel on Harri peamiselt keskendunud koostööle Viljandis paiknevate välismaiste artistidega, nagu näiteks ansamblid Araukaaria (Argentiina/Eesti) ja GJ & The Evocations (Ghana/Eesti).

Mati Tubli on tegev bassisti ja managerina nii muusika- ja filmimaastikul. Basskitarri mängib ta ansamblis Angus ja Jaan-Eerik Aardami bändis. Lavamanagerina töötab Mati festivalidel ja muusikasündmustel nagu Seto Folk, Beach Grind, Intsikurmu, Station Narva ja Tallinn Music Week. Produktsioonijuhina ja lavamanagerina töötab Mati Tubli ka Treski muusika- ja inspiratsioonifestivalil.

Eesti Jazzliidu kontsertprogrammi toetavad Kultuuriministeerium ja Kultuurkapital.

Avatud baar. Laua broneerimine:

 

Pilet: 7€ müügil Piletilevis ja Fientas.

* Piletilevi müügipunktid Põlvas asuvad: Maksimarket, Selver, Circkle K.