Kontsert

LÜKKUB EDASI! Jazzliit ja Põlva Jazziklubi LIVE | ÖötöÖ

Kuupäev:
12. veebruar 2021 19:00-20:30
Pilet:
6€

NB! Seoses ansambli liikme haigestumisega, lükkub kontsert edasi uuele kuupäevale. Kõik piletid (kui ka lauabroneeringud) kehtivad uuel kuupäeval. Uus kontserdi kuupäev täpsustamisel.. Anname sellest teada esimesel võimalusel.

 

JAZZLIIT JA PÕLVA JAZZIKLUBI KUTSUVAD! 

 

Reedel, 12. veebruaril kell 19.00 

Põlva Kultuurikeskuses

ansambel ÖöTöÖ

 

Nagu öeldakse “ÖÖS ON ASJU”. Öige suur hulk muusikuid üle ilma kuuluvad öötööliste hulka ja neid iseloomustab töö, mis ulatub ühel või teisel moel öösse. Kontserdi kavas muusika, mis suuresti sündinud öösel. Kõlab Toomas Rulli uus materjal ja vanemast loomingust uued öötöötlused. Muusika kuulub stiililiselt dšässi piirideta maailma ja on iseloomult optimistlik, kaasakiskuv ning tantsuline.

ÖöTöÖs mängivad: Allan Järve öötrompetil, Danel Aljo öötenor saksofonil, Raun Juurikas ööklahvpillidel, Heikko Remmel öökontrabassil, Toomas Rull öötrummidel.

 

NB! Laudade broneerimine: ; tel: 799 8230

Veinivalikut ja maitsvaid suupisteid, soolaseid ja magusaid, pakub kontserdil Restoran Pesa Catering.

 

Eesti Jazzliidu eesmärgiks on Eesti jazzmuusika arendamine ja edendamine kodu- ja välismaal. Eesti Jazzliit korraldab kontserte ja temaatilisi sündmusi, kogub ja jagab teavet Eesti jazzmuusikast ja -muusikutest, korraldab jazzialast koostööd muusikute ja organisatsioonide vahel ning otsib jazzmuusika arendamiseks rahalisi vahendeid. 2004. aastal loodud Eesti Jazzliit kuulub aastast 2006 European Jazz Networki.

Eesti Jazzliidu kontsertprogrammi toetavad Kultuuriministeerium ja Kultuurkapital.