Kontsert

Jazzliit ja Põlva Jazziklubi LIVE | RAMUEL TAFENAU KVARTETT

Kuupäev:
16. september 2022 19:00-21:00
Pilet:
6€
Fienta:
Osta pilet
Piletilevi:
Osta pilet

Jazzliit ja Põlva Jazziklubi kutsuvad!
Reedel, 16. septembril kell 19:00
Põlva Kultuurikeskuses
RAMUEL TAFENAU KVARTETT

 

Koosseis: Artis Boriss (klahvpillid) / Kristen Kütner (kitarr) / Janno Trump (bass) ja Ramuel Tafenau (trummid).

Ramuel Tafenau on üks noorema generatsiooni säravamaid trummareid, kes on koostööd teinud mitme pop- ja jazzmuusikuga nii Eestist kui ka välismaalt. Ta on lõpetanud Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli ning magistriõpingud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias Tanel Rubeni ja Kristjan Randalu käe all. Aastast 2020 on Ramuel üks projektijuhtidest suviti toimuval Haapsalu jazzifestivalil TAFF:fest. Lisaks selle tegeleb ta aktiivselt ka omaloomingu kirjutamisega. 2019. aasta detsembrikuus nägi ilmavalgust Ramuel Tafenau originaalloominguline debüütalbum “Gather Around”, mis pälvis positiivset tagasisidet nii kriitikutelt kui ka publikult.

Ramuel Tafenau Kvartett tuli kokku 2021. aasta kevadel. Andnud esimesed kontserdid eelmise aasta suve alguses Tallinnas ning sügisel Saksamaal Berliini jazziklubis Schlot ning saanud kuulajatelt väga head tagasisidet, otsustati oma muusikalist teekonda jätkata. Lisaks verivärsketele lugudele tuleb esitusele ka Ramueli varasem looming. Laval saavad kokku head sõbrad ja eriilmelised muusikud. Selle tulemusel pakub kontsert kuulajale nii skandinaavialikku õrnust, meeldejäävaid meloodiaid kui ka dünaamilist ja energiast pakatavat muusikalist rännakut.

Kontserdil tuleb esitusele peamiselt Ramuel Tafenau instrumentaalne looming. Kavas on mõned vanemad lood albumilt “Gather Around”, mis on saanud uue ja värske kõla. Samuti võib kuulda verivärsket loomingut Ramueli sulest. Kava rikastavad ka Artiss Borissi ja Janno Trumbi eriilmelised palad. Laval saavad kokku head sõbrad ja värvikad muusikud. Selle tulemusel pakub kontsert kuulajale nii skandinaavialikku õrnust, meeldejäävaid meloodiaid kui ka dünaamilist ja energiast pakatavat muusikalist rännakut.

Pilet: 6€ müügil Fientas, Piletilevis ja Põlva Vallavalitsuse kassas (avatud E-N 13:00-17:00 ja R 13:00-16:00.