Kontsert

KAIRE KREISI KABAREE

Kuupäev:
5. aprill 2024 19:00-21:15
Žanr:
Muusikaline vaatemäng
Pilet:
29€-39€
Piletilevi:
Osta pilet

 

KAIRE KREISI KABAREE!

Muusikaline vaatemäng kahes osas

 

Lavastaja-koreograaf: Kristin Murula

Kostüümikunstnikud: Grete Laus-Evestus ja Gerly Tinn

Kaire Vilgats on jõudnud elus teelahkmele. Tal tuleb hakata valima: kas valmistuda pisitasa väärikalt vananemiseks, olla vagur ja viisakas või hüüda kogu ilmale, et vanus on ainult number ja ahmida endasse muutuva maailma väljakutseid.

Tõeline dilemma!

Mida Kaire otsustab ja millise tee valib, seda näete humoorikas muusikalises vaatemängus „Kaire Kreisi Kabaree!“ selle aasta oktoobris ja novembris üle Eesti.

Võib-olla te saate isegi aidata Kairel õige tee valida! Kogu õhtu on laval üks ja ainus, diivade diiva, Kaire Vilgats! Teda abistavad noored lauljad – nõtke ja andekas Kaia-Liisa Kesler ning igast otsast imeline viikingipoiss Saaremaalt Sten-Erik Liiv. Etenduses teevad kaasa ka Showstoppersi vaimustavad tantsijad.

Lavastuses kõlavad tuntud estraadi- ja poplaulud Eestist ja välismaalt, tantsime Tuljakut ja Kankaani ning litrite ja sulgede sära veikleb veel pikalt peale eesriide sulgumist.

 

Lisainfo

Facebook: https://www.facebook.com/showstoppersEST

Koduleht: www.showstoppers.ee

 

Eelmüügipiletid: 33€ / 29€ (õpilased ja pensionärid) müügil Piletilevis ja Põlva Kultuurikeskuses (NB! Pileti ostu soovi korral palume ette helistada numbril 521 7333).

* Etenduse päeval on pileti hind 39 eurot.

* Piletilevi müügipunktid Põlvas asuvad: Maksimarket, Selver, Circkle K.