Kontsert

KukerPillid – 50. AKADEEMIA.

Kuupäev:
13. juuli 2022 19:00-20:15
Žanr:
Muusika
Pilet:
15€ / 10€
Fienta:
Osta pilet
Piletilevi:
Osta pilet

KukerPillid ei vaja tutvustamist ega üleshaipimist, on ju ansambli hittlugude taustal üles kasvanud tervelt kaks põlvkonda eestimaalasi!

Põlva Kultuurikeskuses toimuv kontsert, pealkirjaga AKADEEMIA pole aga eriline üksnes seetõttu, et sellega tähistatakse poole sajandi möödumist ansambli asutamisest, vaid ka seetõttu, et see sisaldab hulganisti spetsiaalselt veteranansambli juubeliks loodud muusikat. Seejuures on autorite hulgas “akadeemikud”, kelle nimesid oleme harjunud nägema pigem süvamuusika skeenel. Olgu siinkohal nimetatud vaid mõned laulud: Erkki-Sven Tüüri “Laul sõpradest”, Tauno Aintsi “Tammede all”, Sven Grünbergi “On nii”, Peeter Vähi “Sada kepioopi”, Tõnu Kõrvitsa “Vaaderpass”. Kuid mõistagi tulevad esitemisele ka lood ja laulud, mis on aastakümnete jooksul saanud kuulajate lemmikuks.

Lisaks tavapärasele neljaliikmelisele koosseisule Toomas Kõrvits (laul, kitarr, suupill), Ike Volkov (laul, basskitarr), Heiki Vahar (laul, viiul) ja Arne Haasma (laul, akordion) astuval sel korral lavalaudadele külalistena ka Tiit Kõrvits (kitarr, taustalaul) ja Anneli Kadakas (löökpillid).

Kontsert toimub koostöös Festivaliga Klaaspärlimäng.

Pilet: 15€ / 10€ müügil Fientas, Piletilevis, Põlva Vallavalitsuse kassas (Avatud E-R 12.30-16.00).