Kontsert

Muusikapäev esitleb: Kristjan Randalu x New Wind Jazz Orchestra “SISU”

Kuupäev:
1. oktoober 2022 19:00-20:15
Pilet:
Tasuta
Fienta:
Osta pilet

Rahvusvaheline Muusikapäev esitleb!

 

Kristjan Randalu ja New Wind Jazz Orchestra koostöö jõudis lavalaudadele esmakordselt 2020. aasta suvel Triigi Filharmoonias ning sel sügisel on hea meel uus muusika kuulajateni tuua ka kauamängival. NWJO debüütalbum ning Kristjan Randalu esimene bigbändialbum “Sisu” ilmub 30. septembril ning albumi annab välja UK plaadifirma Whirlwind Recordings.

Kristjan Randalu ja New Wind Jazz Orchestra “Sisu” albumiesitluskontserdid toimuvad oktoobris Põlvas, Viljandis, Paides ning Tallinnas.

Kontsert on tasuta!
Vaata lisaks: www.nwjo.ee

Koosseis:
Kristjan Randalu – klaver
Lauri Kadalipp – dirigent
Aleksander Paal – I altsaksofon
Allan Kaljaste – II altsaksofon
Markus Eermann – I tenorsaksofon
Tobias Tammearu – II tenorsaksofon
Martin Kuusk – baritonsaksofon
Ingvar Leerimaa – I tromboon
Artur Kiik – II tromboon
Andrus Karjel – III tromboon
Johannes Kiik – basstromboon
Vallo Mänd – I trompet
Allan Järve – II trompet
Jason Hunter – III trompet
Samuel Jalakas – IV trompet
Mihkel Mälgand – bass
Karl-Juhan Laanesaar – trummid
___
New Wind Jazz Orchestra (NWJO) ühendab endas noore ja ägeda temperamendi ning professionaalse meisterlikkuse. 2018. aastal tööd alustanud uue generatsiooni muusikutest koosnev kollektiivi eesmärk on viia Eesti jazzorkestrite kultuur rahvusvahelisele tasemele tehes koostööd Eesti ja välismaa parimate heliloojate ja orkestrijuhtidega. Saksofonimängija Lauri Kadalipu eestvedamisel kokku saanud bigbänd armastab end proovile panna uute väljakutsete ning professionaalsust nõudva repertuaariga.
___
Rahvusvaheliselt tuntud pianist ja helilooja Kristjan Randalu on nii interpreedina kui ka heliloojana aastate jooksul aina julgemalt ja mitmekülgsemalt näidanud oma loomingulist palet, kirjutades muusikat nii ansamblitele kui ka suurematele koosseisudele meeskoorist sümfooniaorkestrini.
___
Kontserte toetab Eesti Kultuurkapital ja Eesti Rahvuskultuuri Keskus.