Kontsert

PAPANOSH (Prantsusmaa) “A Very Big Lunch”

Kuupäev:
22. aprill 2023 19:00-20:15
Pilet:
17€ / 15€
Fienta:
Osta pilet
Piletilevi:
Osta pilet

Laupäeval, 22. aprillil kell 19.00
PÕLVA KULTUURIKESKUSES

PAPANOSH (Prantsusmaa)
“A Very Big Lunch” / Jazz tribute to Jim Harrison

 

Quentin Ghomari (trompet) / Raphaël Quenehen (saksofon, klarnet) / Sébastien Palis (klaver, Fender Rhodes) / Thibault Cellier (kontrabass) / Jérémie Piazza (trummid)

PAPANOSH on kvintett Normandiast, kelle värvikirev helimaastik hõlmab jazzi, folki, levimuusikat ja improvisatsiooni. Enam kui viisteist aastat on nad esinenud kõikjal maailmas ja saavutanud tänu oma põnevatele esinemistele ja kõrgele professionaalsusele kuulsuse. Papanoshi uus album „A Very Big Lunch” on inspireeritud Jim Harrisonist (1937-2016), Ameerika kirjanikust, kes on tuntud eelkõige läbi filmikunsti novelliga „Legends of the Fall” („Sügislegendid”). Harrisoni erksad lood, maastik ja tegelased on inspireerinud Papanoshi looma uusi heliteoseid ja improvisatsioone. Ansambli kõik viis liiget on osa Rouenis asuvast kollektiivist Les Vibrants Défricheurs (“elujõulised pioneerid”). Jazzimaailmas on igaüks neist iseseisvalt teinud koostööd tohutu hulga rohkem või vähem tuntud artistidega, sealhulgas Marc Ribot, Mike Reed, Théo Ceccaldi (esinenud ka Põlva Kultuurikeskuses) ja Archie Shepp’s Attica Blues Orchestra. Papanoshis annavad kõik ansambli liikmed kaasa originaalloomingule ja igaüks neist võib võtta endale ka bändijuhi rolli.

Kontsert toimub koostöös agentuuridega Vapaat äänet ja Uus Kontsert.

 

Pilet: 17€ / 15€ müügil Fientas, Piletilevis ja enne kontserti kohapeal.

* Piletilevi müügipunktid Põlvas asuvad: Maksimarket, Selver, Circkle K.

* Pileteid on võimalik soovikorral soetada ka Põlva Kultuurikeskusest (tööpäevadel), selleks on vajalik ette helistada tel: 52 17 333