Kino

POISS, KELLEST SAI KUNINGAS

Kuupäev:
3. märts 2019 18:00-20:05
Formaat:
2D
Žanr:
Märul, seiklus, kogupere
Vanusepiirang:
Alla 6 a. mittesoovitatav
Pilet:
Pilet: 4 €, sooduspilet (lapsed kuni 12. a., õpilased, üliõpilased ja pensionärid vastava dokumendi esitamisel) 2.50 €, 3D prillid 1 €

Vanade aegade maagia põrkub tänapäeva maailmaga uues, eepilises seiklusloos, mis kannab nime “Poiss, kellest sai kuningas”. Alex (Ashbourne Serkis) arvab, et ta on nagu iga teinegi “eikeegi”, kuni ta ühel hetkel leiab poolkogemata müütilise mõõga, mil nimeks Excalibur. Nüüd peab ta liitma oma sõbrad ja vaenlased ühtseks löögirusikaks, et nad koos võlur Merliniga (Patrick Stewart) suudaksid vastu hakata õela nõia Morgana (Rebecca Ferguson) armeele. Kuna kaalukausil on terve maailma tulevik, peab Alexist saama suur pealik ning see on midagi, millest 12-aastane koolipoiss unistadagi ei osanud.

Poisilikust fantaasiast pulbitseva seiklusfilmi stsenaristiks ja lavastajaks on Joe Cornish (“Attack the Block”), osades Louis Ashbourne Serkis (“Taboo”), Dean Chaumoo, Tom Taylor (“Doctor Foster”), Rhianna Dorris (“Secret Life of Boys”), Angus Imrie (“Kingdom”), Rebecca Ferguson (“Võimatu missioon: Tagajärjed”, “Maailma suurim showmees”) ja Patrick Stewart (“X-mehed”)

Kinodes alates: 1.03.2019
Filmi pikkus: 2h 00 min
Lavastaja: Joe Cornish
Osatäitjad: Tom Taylor, Rebecca Ferguson, Patrick Stewart, Louis Ashbourne Serkis, Denise Gough
Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ