Kontsert

PÕLVA JAZZIKLUBI LIVE | Susanna Aleksandra & Tuomo Uusitalo

Kuupäev:
21. mai 2021 19:00-20:30
Pilet:
6€

JAZZLIIT JA PÕLVA JAZZIKLUBI KUTSUVAD! 

 

Reedel, 21. mail kell 19.00 

Põlva Kultuurikeskuses

SUSANNA ALEKSANDRA (vokaal) ja TUOMO UUSITALO (Soome, klaver)

 

Susanna Aleksandra on vokalist, laulikirjutaja ja sõnade autor, kes jagab oma elu Tallinna, Helsingi ja Los Angelese vahel. Lauljatar, keda on mõjutanud nii džäss kui ka pop ja folkmuusika, peab tähtsaimaks lugude jutustamist ning meloodilisust. Ta võlub publikut oma maheda tämbri ja karismaatilise olekuga.
Susanna debüütalbum ”Miracles” ilmus 2015. aastal. Tema teine album ”Souls of the Night” ilmus Jaapanis 2019 (Blue Gleam) ning näeb rahvusvaheliselt ilmavalgust 2021. aasta alguses.
Rahvusvahelist karjääri tegev lauljatar on oma ansambliga ja külalisartistina esinenud mitmel pool Euroopat, Venemaal, Ameerika Ühendriikides ja Indias. Hetkel on Susanna lõpetamas Sibeliuse Akadeemia džässmuusika magistriõpinguid professori Jukkis Uotila ja Aija Puurtineni käe all. Kevadel 2020 täiendas Susanna end Los Angeleses Grammy-nominendi Sara Gazarek ja Grammy võitjate Vince Mendoza ja Bob Mintzer käe all.
“Täiuslik kombinatsioon naiselikest tunnetest tütarlapselikust šarmist. Jackpot!” – Cassandra Wilson

Tuomo Uusitalo on auhinnatud pianist, helilooja ja pedagoog. New Yorkis kanda kinnitanud rahvusvaheliselt tunnustatud pianist on avaldanud kolm albumit bändiliidrina ning osalenud kümnetel salvestustel ansambli liikmena. Ta on mänginud koosseisus The Tommy Dorsey Orchestra ning teinud koostööd džässi legendidega nagu Curtis Lundy, Tyler Mitchell and David Schnitter as well as many notable musicians in the scene such as Chris Cheek, Seamus Blake, Ulysses Owens Jr, Jimmy Cobb, Billy Hart, Bob Brookmeyer jpt. Muu hulgas on Tuomo esinenud New Yorki tähtsaimates klubides nagu Smalls, Mezzrow, Fat Cat, Zinc Bar, Cornelia Street Cafe, Minton’s Playhouse, ShapeshifterLab jms.

21. mail kõlavad Susanna ja Tuomo tõlgendused Ameerika džässipärandi lemmikpaladest. Tulge, saage osa New Yorkilikust džässiõhtust ja muusikalistest jutustustest.

 

NB! Laudade broneerimine: ; tel: 799 8230

Veinivalikut ja maitsvaid suupisteid, soolaseid ja magusaid, pakub kontserdil Restoran Pesa Catering.

 

Eesti Jazzliidu eesmärgiks on Eesti jazzmuusika arendamine ja edendamine kodu- ja välismaal. Eesti Jazzliit korraldab kontserte ja temaatilisi sündmusi, kogub ja jagab teavet Eesti jazzmuusikast ja -muusikutest, korraldab jazzialast koostööd muusikute ja organisatsioonide vahel ning otsib jazzmuusika arendamiseks rahalisi vahendeid. 2004. aastal loodud Eesti Jazzliit kuulub aastast 2006 European Jazz Networki.

Eesti Jazzliidu kontsertprogrammi toetavad Kultuuriministeerium ja Kultuurkapital.