Klubid

PÕLVA ÖÖ: ROCK’N’ROLL SPECIAL. CHICK’N’BAND + THE TRI-TONES

Kuupäev:31. mai 2019 23:59 - 1. juuni 2019 04:00
Žanr:Alternatiivne rockipidu
Vanusepiirang:18+
Pilet:10€

 

PÕLVA ÖÖ: ROCK,N,ROLL SPECIAL on järjekorras 30. PÕLVA PÄEVADE öine rokiüritus kultuurikeskuse UNDERGROUNDIS. Reedel, 31. mail, pärast SINGER VINGERi kontserti Põlva Päevade pealaval linna uuel keskväljakul, on kõige õigem mitte maha jahtuda, vaid kobida mäest üles kultrasse UNDERGROUNDI. Uksed avanevad minut enne südaööd. Ja tõeliselt palavaks alles kisub, sest hea rokisõber leiab end vingelt rock’n’rollipeolt, kus tagasi ei hoita! Lavaaugus annavad kuuma Eesti kõige tõupuhtamad rock’n’rolli bändid THE TRI-TONES ja CHICK’N’BAND. Põrandaalune rahvas saab hullumiseni tantsu vihtuda või siis lihtsalthead musa nautida varaste hommikutundideni.

Isand JAAN (AAL, JÄÄGRIPUBI, HULL LEHM, PARGI BAAR) jahutab nagu ennemuistegi ülekuumenenuid värske ja maitsva A LE COQ nektariga…mmmm.

Ära maga maha Põlva kõige kuumemat ööd! Avame suve väärikalt…ja veel, KOHTUMISPAIKA EI TOHI MUUTA! 🙂

CHICK’N’BAND

Chick`n Band alustas oma tegevust 1995.a. kui Eestis peeti maailma legendaarseima rock`n`rolli tähe Jerry Lee Lewis`e 60. sünnipäevale pühendatud üritus.
Bändi laulja ja pianist on Andu Kõiv, hüüdnimega Tibu – millest ka bändi nimi.
Tibu toob välja bändi eripära, mängides klaverit jalgadega, tagumikuga, toolidega ja muu ettejuhtuvaga. Klaverid on tänu Tibu rajulisele mängustiilile pidanud ka verd taluma.
Bändi põhiliseks muusikastiiliks on rock`n`roll, aga mängitakse ka boogie woogie ja country rütmides. Klavereid on lõhutud peale Eesti veel Läti, Leedu ja Soome festivalidel ning pub`ides.

 

THE TRI-TONES

Autentne rockabilly ja rock’n’roll,  mis tuleb südamest. Tänaseks on bändis kolm lahedat muusikut:
Artur Skrõpnik
kitarr ja laul
Mari Vendla
kontrabass ja laul
Kaarel Raidam
trummid ja laul

Äärmiselt kaasakiskuva ja pilkupüüdva šõuga lahe kamp, kelle muusika ei jäta külmaks ka kõige tuimemat inimeselooma. Mõjutused: Johnny Burnette Trio, Gene Vincent, Carl Perkins, Bill Haley, Eddie Cochran, Jimmy Bryant, Hank Garland, Clarence Williams, Merle Travis, Roy Lanham, Johnny Powers, Lew Williams, Pee Wee King, Sammy Masters, Spade Cooley, Tex Williams, Wanda Jackson, Hank Williams…

Sündmuste kalender

<<Juuli 2020>>
ETKNRLP
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2