Kontsert

Pühendusega emadele

Kuupäev:
9. mai 2021 09:00-18:00
Formaat:
Veebikontsert
Pilet:
Tasuta
Põlva Keskväljakul ja linnaruumis
Luuletused lastelt, orienteerumismäng ja lillevaip Euroopa komisjonilt.
Kell 18.00 Ivo Linna & Robert Linna veebikontsert ja videotervitus Põlva valla emadele.
Lisa info: polva.ee;
🌹
Reis läbi Euroopa!
Reisimine on pandeemia tõttu endiselt keeruline ja ebaturvaline. Kuna 9. mail tähistatakse lisaks emadepäevale ka Euroopa päeva, saab sel päeval läbida orienteerumismängu linnas külastades Euroopa Liidu riike.
Mängu alustamiseks tuleb minna veebilehele www.euroopapaev.ee ja järgida seal olevaid juhendeid lisarakenduse alla laadimiseks. Mängu avades ilmub ekraanile Põlva linna kaart erinevate orienteerumispunktidega – 27 Euroopa Liidu riiki ja üks punkt tähistamaks Euroopa Liitu.
Linnas ringi liikudes ja orienteerumispunkti saabudes avaneb vastavasse riiki saabumise teade ning valikvastustega küsimus, millele vastates saate edasi liikuda järgmisesse sihtkohta. Kui vastus ei ole õige, siis orienteerumispunkti olete ikkagi läbinud ja saanud uue teadmise võrra rikkamaks!
Mängu läbijate vahel loositakse välja 300-eurone kinkekaart puhkuse plaanimiseks Eestis või mujal Euroopas.
Ajaliselt hajutatud orienteerumismäng annab osalejatele võimaluse läbida mäng turvaliselt ning järgides kõiki kehtivaid ohutusreegleid. Mäng on avatud 7.-9. mail.
🌹 Kaunis lillevaip Põlva keskväljakul!
Lillevaip avatakse hommikul ja see jääb emasid rõõmustama õhtuni, mil kingime lilled naistele, kes on tööl kriisi ajal suure koormusega töökohtades nagu haigla ja toidupoed, paljud neist ka emadepäeval.
Keskväljakul on ka välja pandud luuletused, mille autorid on kirjutanud need oma emale.
🌹 Emadepäevale pühendatud veebikontsert.
Algusega kell 18.00 on oodatud kõik vaatama Ivo ja Robert Linna veebikontserti, mis on pühendatud Põlvamaa emadele. Kontserti saab jälgida Põlva valla ja Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuse FB lehel.