Teater

Rakvere Teater. ASTUGE EDASI!

Kuupäev:15. märts 2017 19:00
Žanr:Komöödia
Pilet:12/14 €

astuge_edasi_rt_kuulutusErki Aule

ASTUGE EDASI!

Komöödia esikus

Lavastaja Erki Aule
Kunstnik Eveli Varik
Osades Helgi Annast, Indrek Apinis, Saara Kadak või Jaune Kimmel, Silja Miks, Madis Mäeorg, Peeter Rästas, Tarmo Tagamets

Nii kui vanaproua Asta maale sõidab, kasutab noor remondimees Jaanus juhust ja tellib tema korterisse omale prostituudi. Siinkohal võiks see delikaatne lugu lõppeda, aga paraku otsustab sel õhtul Astat külastada mitmeid erinevaid tegelasi alates tüütust naabrist kuni Poola teadlaseni välja. Uks käib kinni ja lahti kiiremas tempos kui keegi seda oodata oskab. Juhuse tahtel ristuvad tõde ja väljamõeldis, kirg ja armastus. See on lihtne komöödia lihtsate inimeste keerulisest elust. Kui meie ei tee otsuseid, siis teeb elu neid meie eest.

„Otsisin lavastamiseks komöödiat, mis oleks lihtne, puudutaks inimlikke teemasid ja iga kolme repliigi tagant ajaks naerma. Ja eriti hea, kui see oleks algupärand. Kuidas ma ka ei otsinud, tuli välja, et millegipärast pole keegi sellist komöödiat kirjutanud. Asusin tööle. Panin kirja kolm esimest repliiki… ja sain aru, miks sellist komöödiat keegi kirjutanud pole. Aga siis tuli mul meelde üks naljakas lugu, mis oli minuga kunagi juhtunud. Lisasin juurde mõningaid lõbusaid situatsioone ja tegelasi, jättes loo lihtsaks ja inimlikuks. Kas iga kolmas repliik on naljakas? Aga eks Astuge edasi! ja vaadake järele.”

Erki Aule

Etendus 15. märtsil 2017 kl 19.00 Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuses.

Piletid hinnaga 14 € (täis) ja 12 € (soodus) eelmüügis Piletilevis, Piletimaailmas ja Põlva Vallavalitsuse kassas

NB! 6. – 9. märtsil leiab aset järjekordne Rakvere Teatri sooduspiletite kampaania, mil KÕIGILE ETENDUSTELE ÜLE EESTI on pilet 12 €.

Rohkem teatrit – rohkem üllatusi!

See on selge, et pilet võib kaasa tuua elamuse teatrisaalis. Kuid mis ajast võib teatripiletiga kaasa tulla seenehoidis, mõisatuur või hoopis ujula ja saunade külastus?

Just nõnda juhtub 6. kuni 9. märtsini Rakvere Teatri kampaanias “Rohkem teatrit – rohkem üllatusi”. Rohkem teatrit saab sellepärast, et kõik märtsi, aprilli ja mai piletid on 6. – 9. märtsil müügil soodushinnaga 12 €.

Rohkem üllatusi aga saab sellepärast, et iga statsionaari etendusele ostetud piletiga võib kaasa tulla üllatus. Üle 250 erineva üllatuse panevad välja meie koostööpartnerid Põhjakeskus, Arkna mõis, Pätsi kohvik, Vinni Spordikompleks, Hotell Wesenbergh ning meie näitlejad Ülle Lichtfeldt ning Anneli Rahkema. Muuseas lähevad loosi Arkna mõisatuur koos kinkekotiga, 15 Põhjakeskuse 10-eurost kinkekaarti, 3 Pätsi kinkekotti hea ja paremaga, hotell Wesenberghi 4 õhtusööki kahele, Ülle Lichtfeldti seene- ja muud hoidised ning Anneli Rahkema taimeteed. Rohked teatripoolsed üllatused sisaldavad pildistamist koos trupiga, etenduse tasuta kavasid ning tipnevad terve hooaja uuslavastuste vabapääsmega kahele. Elamused on garanteeritud!

12-euroseid pileteid müüakse esmaspäevast neljapäevani, 6. – 9. märtsil. Soodsamad on märtsi kuni mai etenduste piletid Rakvere Teatri etendustele üle Eesti.
Üllatused on peidetud statsionaaris ehk Rakvere kodusaalis toimuvate etenduste piletite alla.

Soodustus ei kehti eelnevatele broneeringutele, lasteetendustele ning suvelavastustele. Sooduskampaania ajal broneeritud piletid palume välja osta hiljemalt 9. märtsiks.

Vali endale sobiv etendus mängukavast. Sooduspileteid saab osta kõigist Piletimaailma müügikohtadest ning internetist piletimaailm.com.

Sündmuste kalender

<<Sept. 2017>>
ETKNRLP
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1