Teater

Rakvere teater. SUVITUSROMAAN

Kuupäev:
17. detsember 2021 19:00-21:30
Žanr:
Draama
Vanusepiirang:
Alla 15 a. mittesoovitatav
Pilet:
17.90€ / 15.90€
Piletilevi:
Osta pilet

Saatuslik puhkus Ristemäel

Noor kirjanik Ervin, kes on justkui oma ajast lahti ja kelle hing elab muinasromantikas, satub suvitama ühte Virumaa turismitallu. Sealne elu näib olevat samuti oma ajast lahti ja kulgemas mineviku painete pidi. Ervin avastab, et talu üle valitseb sünge saladus. Seda üles kirjutades muutub Ervin ise kangelaseks seikluses, milles panused on kõrgemad ja valusamad, kui üheski tavalises Eesti suvitusromaanis.

Indrek Hargla: Suvise passiooni lugu on meie kultuuriloos erilisel kohal, ühel või teisel moel on sellega tegelenud enamik kirjanikke ja filmiloojaid. Eesti suvi on nii lühike ja see muu pime ja külm aeg on nii pikk, lühike kirgastumine suvel laeb meid põhjamaise ängistuse vastu, suvel me elame, armume ja armastame, suves on peidus mingi Eesti narratiivi Püha Graal.

Esietendus 15. oktoobril 2021 Rakvere Teatri suures saalis.

Etendus on kahes vaatuses ning kestab 2 tundi ja 30 minutit.

Teater ei soovita lavastust alla 15-aastastele. Lavastuses on valjud heliefektid ja ropendatakse.

 

Autor: Indrek Hargla
Lavastaja: Aare Toikka (VAT Teater)
Kunstnik: Iir Hermeliin
Videokunstnik: Sander Põldsaar
Helilooja: Veiko Tubin
Valguskujundaja: Märt Sell
Lavavõitlus: Tanel Saar (VAT Teater)
Osades: Anneli Rahkema, Elar Vahter, Rainer Elhi, Märten Matsu, Tiina Mälberg, Tarvo Sõmer, Natali Väli

 

Pilet: 17€ / 15€ müügil Piletilevis, Piletimaailmas, Põlva Vallavalitsuse kassas (avatud E-N kell 13:00-17:00 ja R kell 13:00-16:00) ja enne etendust kohapeal

 

NB! Tulenevalt valitsuse poolt kehtestatud uutest piirangutest, tuleb teatri külastajal esitada sissepääsus üks järgmistest tõenditest: kehtiv vaktsineerimistõend või kehtiv covid – 19 läbipõdemist märkiv tõend. 12-17- aastased peavad esitama kontrollitud tegevustes covid tõendi, kehtib ka testitõend. Vaktsineerimiskuuri läbimise kõrval kehtib alaealistele üritustele ja tegevustele pääsemiseks ka koroonaviiruse PCR või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse tõend. Tõend kehtib ainult koos isikut tõendava dokumendiga.