Klubid

REDNECK RAMPAGE ja DESERT QUEEN Undergroundis

Kuupäev:
30. november 2018 21:00-1. detsember 2018 02:00
Vanusepiirang:
18+
Pilet:
6 €

Undergroundi rokipidude sari saab vägeva jätku! Lõuna-Ameerikas rohkem tuntust kogunud kui kodumaal, Räpinast pärit, southern-metalit viljelev bänd Redneck Rampage astub üles Põlva Kultuurikeskuse lavaaugus 30. novembril. Karuste meeste näol on tegemist aga karismaatiliste ja kirglike muusikutega, kes tühja lahmimisega ei tegele. Redneck Rampage on üks omamoodi punt. Niiöelda «põranda all» tegutsev bänd on omapärase helikeelega, mis igal juhul tähelepanu köidab. Lisaks on bändi liikmete näol tegemist väga osavate muusikutega, kes enda instrumenti mängleva kergusega valdavad. Ning üle kõige kumab noortest meestest entusiasm, siirus ja energia, mida teeselda võimatu ning mida paljud suured artistid erinevate treenerite abil leida üritavad.

Kummalisel kombel ollakse rohkem tuntud Leedus, Brasiilias, Ameerika lõunaosariikides, kust ka videole «Gravity» YouTubes üle 257000 kliki on tulnud! Eriti tummisena mõjub uus üllitis «Moonshine Rocket», mis ka jõudsalt vaatamisi-kuulamisi kogunud. Armas karvane ja suleline rockisõber. Sul on au saada bändi  üha kasvava kodumaise edu tunnistajaks, kui sead sammud reede õhtul 30. novembril  Põlva Kultuurikeskusesse Undergroundi. Uksed avatakse nagu ikka kell 21.00. Kohtumispaika ei tohi muuta!

Redneck Rampage on:

Karl Nagel – vokaal, kitarr
Indrek Kõnnussaar – kitarr
Allan Arjokesse – kitarr
Enriko Tooding – bass
Martin Jüssi – trummid

 

Aga see pole veel kõik! Vapralt sekundeerib Rednecki tüüpidele Tartust pärit atmosfäärilist riffrokki viljelev kamp DESERT QUEEN. Nemad pole Undergroundis enam uustulnukad, hea rokisõber mäletab kindlasti mõne aasta tagust vägevat live. Tore on vanu tuttavaid taas võõrustada, seda enam, et paar tegelast bändist omakandi juurtega 🙂

Desert Queen on:

Oliver “Von” Ernest – Kitarrid
Mihkel “Nirk” Maidla – Kitarrid
Aron Laanelind – Bass
Martin Kütt – Trummid
Helen Kirsi – vokaal

No ja ei väsi kordamast, et ülekuumenenuid jahutab maitsvate A Le Coq jookidega Aali Jaan. Kui oled täisealine või viitsivad papa-mamma sind käekõrval lavaauku lohistada, siis varu seekord vaid 6€ per nos pluss mõõdukalt taskuraha muu meeldiva tarvis. Underground ootab alati vanad ja uued sõbrad ära!