Sündmus

TSIRKUSE TUUR 2012 PÕLVA INTSIKURMU PARKLA

Kuupäev:5. juuli 2012 - 8. juuli 2012
Žanr:Tsirkuseetendus
Vanusepiirang:Kogupere üritus
Pilet:Alates 7 €

TSIRKUSE TUUR

. Mida seekord näha saab?  Mida on uut võrreldes varasematega?

Oleme ettevalmistanud 2012 aasta hooajaks järjekordse üllatusterohke programmi.  Mainimist ja vaatamist väärt on kõik numbrid. Eraldi tahaks aga välja tuua ekstreemse lapendula ehk “Surmaratta” kus ilma igasuguse julgestuseta esinevad akrobaadid kõrgel, raskel ja pöörleval aparaadil ja uskumatu mustkunsti show tuvidega Ukrainast. Äärmiselt julged atraktsioonid toob meie publikuni maailmakuulusa dzigitaazi tähe, legendaarse Boris Lazarovi trupp Valgevenest. Kõige väiksematele tsirkuse külastajatele pakume lõbusate puudlite numbrit Oksana Võgornytskaya juhtimisel. Eksootikat pakuvad programmis  hästi nunnud ja tsirkustes ebaharuldased “nasuad” ehk ninakarud. Lisaks veel antipood ehk jalgadega zongleerija, sõbralikud klounid ja palju muud.
Artistid:

Viktor Nikulini nasuad.  
Euroopa üks kuulsamaid dresseerijaid on juba tuttav eesti publikule. On veel meeles tema võimas kiskjate atraktsioon, kus osalesid 4 lõvi, 3 hüääni, 2 ilvest ja 5 hunti. Kiskjatega seotud ohtudest on tal isu täis saanud ja sellel aastal esitleb Viktor oma uut numbrit võrratute nasuate ehk ninakarudega peaosas.

Boris Lazarov
. Dzhigitaaž – akrobaatika hobustel Boris Lazarovi juhendamisel. Lazarov on Valgevene teeneline artist. “Legenda Polesija” on atraktsiooni pealkiri, mida juhatab  Lazarov 24. eluaastast alates. Atraktsioonist  on juba  saanud Prantsusmaa, Saksamaa ja teiste Euroopa riikide publiku lemmik. Sellel aastal on ka Eesti publikul võimalus akrobaatide taset ja numbri võlu hinnata. Atraktsioonis osaleb kuus akrobaati.

Larisa Buhanchuk. 
“Antipood”. 
Ukraina akrobaat tuleb Eestise oma võluva numbriga, kus näitab oma oskusi žongleerimisel erinevate esemetega jalgade abil.

Oksana Vygornickaja. 
Dresseria Ukrainast, kelle vahvad puudlid on jäätnud publikule sügava ja sooja elamuse. Eelmise aasta publiku lemmik on valmistanud Eesti publikule ka midagi uut.

Timur Mumladze. 
Akrobaatika “Lapendulal”. Lapendulaks või Surmarattaks ristis publik selle tsirkuse aparaadi, sest süda jääb lausa seisma vaadates kuidas Timur esitab  akrobaatilisi  trikke sellel Surmarattal. Timur tegutseb selles žanris 1999 aastast. Mitmeid aastaid on ta töötanud USA-s, Euroopas ja muidugi Venemaal.
Noor Tbilissist pärit akrobaat koos kaaslasega ja 8 meetriline “Lapendula” mis kaalub kaaluga 320 kg.

Sergei Stupakov. 
Uskumatu Magic Show koos suure hulga imeilusate valgete tuvidega. Sergei on lõpetanud Ukraina Riikliku Tsirkusekolledzi ja on esinenud Prantsusmaast Hiinani parimates tsirkustes. Seda showd ei saa kirjeldada, seda peab nägema!

Klounid Manunja ja Pixel moodustavad koos klounidueti “Piter FM”, kelle repertuaar on arusaadav nii lastele kui täiskasvanutele. Nad kasutavad oma töös palju trikke ja publikuga mängimist. Duetina tegutsevad juba 9 aastat. Piksel  on kunagine žonglöör ja akrobaat. 
Kõige tähtsamaks oma töös peavad  publiku naeratust, rõõmu ja aplausi!
Kes on tsirkusesse oodatud? Kuidas on programm kokku seatud?
Vaatamis ja nautimist on kõigile vanusest ja rahvuslikust erinevusest hoolimata. Oleme oma tsirkusetelki proovinud mahutada need numbrid, mida tavaliselt näeb suurtes statsionaarsetes tsirkustes.

Vaata infot ka www.tsirkusetuur.ee

Tivoli Tuuri kohta saab infot www.tivolituur.ee ja meie kõigi ettevõtmiste kohta www.suvetuurid.ee.
Piletite hinnad on meil alates 7€

Tänan!
 
Lugupidamisega,

Lauri Viikna, +3725014723, 
tivoli@online.ee,www.suvetuurid.ee

Sündmuste kalender

<<Jaan. 2019>>
ETKNRLP
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3