Teater

Ugala teater. SUVEÖÖ UNENÄGU

Kuupäev:
29. september 2021 19:00-22:10
Žanr:
Klassika, Komöödia, Maailma dramaturgia
Pilet:
8.50€ - 17.00€
Piletilevi:
Osta pilet

William Shakespeare

SUVEÖÖ UNENÄGU

 

Osades EMTA Lavakunstikooli 30. lennu tudengid. Kursuse juhendaja Lembit Peterson.

Suveöö unenägu” on kahtlemata Shakespeare’i üks fantaasiarikkamaid ja salapärasemaid näidendeid, mis kaunis poeetilises ja sümbolite keeles pakub rohkeid mänguvõimalusi ning avab inimese vaimu ja hinge sügavusi.

Shakespeare kõneleb unenäo ja ärkvelolu saladusest, armastuse paljudest palgejoontest, tema lättest ja pühadusest, selle ohtudest. Näilisest ja tõelisest inimsuhetes. Aga ka vabadusest kui armastuse eeltingimusest ja ohverdusest kui neid toitvast leegist.

Unenäo olemus on siiani jäänud inimesele seletamatuks ja saladuseks. Kuid õnneks on selle tabamiseks teisi tunnetusviise ning teisi keeli neist kõnelemiseks. Teater on selleks üks ehedaimaist võimalusist. Võimalus tajuda illusiooni ja naerdes ja/või nuttes igatseda tõelisust, mis on siinsamas – kohal. Ehk aitab lavastus teha armastusele ruumi meis enestes ja õppida nägema armastuse igavest väge kõikjal ning vähendada hirmu selle ees.

 

Lavastaja:Lembit Peterson(Theatrum)

Kunstnik: Ott Kangur 

Kostüümikunstnik:Kätlin Kangur

Helikujundaja: Marius Peterson(Theatrum)

Liikumisjuht: Hanna Junti

Valguskujundaja:Fredi Karu

Osades: EMTA Lavakunstikooli 30. lennu tudengid

 

Esietendus 17. septembril 2021 Ugala teatri suures saalis.

Etendus on kahes vaatuses ning kestab 3 tundi ja 10 minutit koos vaheajaga.

Pilet: 17€ / 14€ müügil Piletimaailmas ja Vallavalitsuse kassas (avatud E-N kell 13:00-17:00 ja R kell 13:00-16:00)

 

NB! Tulenevalt valitsuse poolt kehtestatud piirangutest, tuleb teatri külastajal esitada sissepääsus üks järgmistest tõenditest: vaktsineerimistõend, covid – 19 läbipõdemist märkiv tõend või negatiivne covid – 19 testi märkiv tõend. Kuni 18 – aastased ei pea tõendeid esitama, kaasa tuleb võtta vanust tõendav dokument. (ID – kaart, õpilaspilet vms).