Teater

Ugala Teater. “VÕRKU PÜÜTUD”

Kuupäev:
5. september 2022 19:00-21:14
Žanr:
Pöörane komöödia
Pilet:
20€ / 16€
Piletilevi:
Osta pilet

 

Pöörane komöödia

Kaheksateist aastat on taksojuht John Smith nautinud täiuslikku õnne. Tal on hubane kodu, kus teda ootavad armastav naine ja ilus tütar. Ning siis veel ka teine kodu, kus ootamas sama armastav naine ja tore poeg. Loomulikult ei tea perekonnad teineteise olemasolust midagi ja rahuloleva Johni arvates võiks see nii ka jääda. Ühel ilusal päeval kohtuvad tema lapsed ootamatult internetis ja jõuavad arusaamisele, et nende isad on väga sarnased. Sündmuste ahel, mille see tutvus käivitab, on nii hullumeelne, et päeva lõpus on John nõus kasvõi vanakuradi vanaemaga tantsu lööma, selleks et tema saladus päevavalgele ei tuleks.

Ray Cooney komöödia „Võrku püütud“ on järg tema menunäidendile „Run for Your Wife!“, mida eesti publik tunneb nime all „Oi, Johnny!“.

„Lugu on stiilipuhas ja maitsekas ning loob ääretult lõbusa atmosfääri. Küllap kulub natuke naeru praegusel ajal igaühele ära“. – Alice Lokk, Sakala

Etendus on kahes vaatuses ning kestab 2 tundi ja 14 minutit (koos vaheajaga).

Esietendus: 12. september 2020

 

 

Lavastaja: Tanel Jonas

Kunstnik: Kristjan Suits (Tallinna Linnateater)

Muusikaline kujundaja: Peeter Konovalov

Valguskujundaja: Mari-Riin Paavo

Tõlkijad: Tanel ja Pirjo Jonas

Osades: Margus Tabor, Vallo Kirs või Rait Õunapuu, Ilo-Ann Saarepera, Ringo Ramul või Oskar Punga, Triinu Meriste, Jaana Kena ja Andres Tabun

 

Pilet: 20€ / 16€ müügil Piletimaailmas, Piletilevis ja Põlva Vallavalitsuse kassas (Avatud E-R 12.30-16.00)

Sooduspilet kehtib: (üli)õpilastele ja ISIC-kaardi omanikele; õpetajatele ja ITIC-kaardi omanikele; pensionäridele; gruppidele alates 15 inimesest.