Teater

NB! UUS KUUPÄEV 09.02.2022! Viljandi Laste- ja Noorteteater Reky “KUNKSMOOR JA KAPTEN TRUMM”

Kuupäev:
9. veebruar 2022 11:00-12:00
Vanusepiirang:
Soovituslik 5-12 aastastele
Pilet:
10€

 

AINO PERVIK

Kunksmoor on heasüdamlik nõid, kes elab keset merd tillukesel saarel, mis on ümbritsetud salakaridest. Temas on peidus kogu maailma tarkus aga ka plikatirts, kes armastab tuulistel öödel oma kollase õhupalliga ringi lennata ja lorilaule jorutada. Ühel maruööl leiab Kunksmoor karile jooksnud laeva ja lainetest meremehe ning ta puhub mehele uuesti eluvaimu sisse. Mõne aja pärast tuleb saarele väljaväänatud jalaga Kapten Trumm, kes on elu jooksul põhja ajanud seitseteist laeva kaheksateistkümnendat talle ei antud. Lisaks nimitegelastele on laval uudistenäljas reporterid, väike Kati ja seiklevad noored.

Soovituslik 5 kuni 12 aastastele.

Etenduse pikkus 1 tund

Lavastaja: Kadri Paldra.

Muusikaline kujundus: Triinu Paabut
Lavakujundus: Kadri Paldra ja Triinu Paabut
Heli & Valgus: Ulrika Tolberg

Kunksmoor- Kadri Paldra
Kapten Trumm- Tauno Paulus
Teistes osades- Triinu Paabut, Mairo Seire või Oliver Kuiv või Margus Christopher Kalda, Krete Paldra

 

 

Pilet: 10€ müügil Põlva Vallavalitsuse kassas (avatud E-N kell 13:00-17:00 ja R kell 13:00-16:00). Valla kassa telefon: 799 9480.

Grupi broneeringud teatri telefonil: 514 0046

 

NB! Tulenevalt valitsuse poolt kehtestatud uutest piirangutest, tuleb teatri külastajal esitada sissepääsus üks järgmistest tõenditest: kehtiv vaktsineerimistõend või kehtiv covid – 19 läbipõdemist märkiv tõend. 12-17- aastased peavad esitama kontrollitud tegevustes covid tõendi, kehtib ka testitõend. Vaktsineerimiskuuri läbimise kõrval kehtib alaealistele üritustele ja tegevustele pääsemiseks ka koroonaviiruse PCR või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse tõend. Tõend kehtib ainult koos isikut tõendava dokumendiga.