Teater

NB! JÄÄB ÄRA! Viljandi Laste- ja Noorteteater Reky “NUUSIKHIIRTE JÕULUD”

Kuupäev:
29. november 2021 11:00-12:00
Pilet:
10€

Jõulumuinasjutt

Muinasjutulise jõululavastuse idee autor on kuueaastane Krete Paldra. Armas lugu sellest, millisena kujutab hiirekeste jõule ette väike tüdruk. Loo peategelasteks on hiirepere, kus pisike hiirepreili hirmsasti päkapikke ja jõule ootab. Loomulikult on jõululoos oma osa ka päkapikul, ulakal rotipoisil ja hamster Hamsul. Mõnus jõuluootus on see, mis etenduselt koju minnes kaasa võetakse.

 

 

Lavastaja – Kadri Paldra
Lavakujundus – Kadri Paldra, Ruta Teder, Triinu Paabut
Muusikaline kujundus – Triinu Paabut, Tauno Paulus
Heli&Valgus – Tauno Paulus.

Osades: Krete Paldra, Kadri Paldra, Tauno Paulus, Margus Christopher Kalda, Triinu Paabut või Liisa Ojaviir ja Artjom Jaskevits.

Etenduse kestvus: 1 h

Esietendus 29.11.2020

Pilet: 10€ müügil Piletimaailmas, Põlva Vallavalitsuse kassas (avatud E-N kell 13:00-17:00 ja R kell 13:00-16:00) ning enne etendust kohapeal

Kollektiivtellimused teatri telefonil +372 514 0046

Lisa info: www.reky.ee

NB! Tulenevalt valitsuse poolt kehtestatud uutest piirangutest, tuleb teatri külastajal esitada sissepääsus üks järgmistest tõenditest: kehtiv vaktsineerimistõend või kehtiv covid – 19 läbipõdemist märkiv tõend. 12-17- aastased peavad esitama kontrollitud tegevustes covid tõendi, kehtib ka testitõend. Vaktsineerimiskuuri läbimise kõrval kehtib alaealistele üritustele ja tegevustele pääsemiseks ka koroonaviiruse PCR või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse tõend. Tõend kehtib ainult koos isikut tõendava dokumendiga.