Uudised

XXIV Põlva Päevad on tulemas! MOTORISEERIMATA SÕIDUKITE ALLALASKUMISE PEAAUHIND ON…1000 €!!!

märts 28, 2013   //   Tauno Prangel   //   Uudised

Hea firmajuht, tubli FIE või muidu aktiivne linnakodanik! Käesoleval aastal on Põlva Päevadega seoses tulemas järgmised muudatused. XXIV PÕLVA PÄEVAD toimuvad tänavu neljal päeval, neljapäeval, reedel, laupäeval ja pühapäeval ehk siis 6.-9. juunil 2013. a.

Kui soovite taas korraldada meie linnapäevade raames oma üritust, siis ootame Teie ettevõtmisest infot telefonidel 7998234, 58188175 või e-mailile hiljemalt 15. aprilliks 2013. Palume planeerida oma ürituse aeg kas neljapäevale, reedele, laupäevale või pühapäevale. Siis mahuvad need ka Põlva Päevade reklaami bukletti ja meediareklaami.

IMGP0244Ka tänavu soovime läbi viia traditsioonilise ja publiku poolt oodatud motoriseerimata sõidukite mäestlaskumise võistluse. Selleks on aga tarvis aktiivset konstruktorite ja autoehitajate ning muidu rõõmsameelsete tehnikahuviliste kodanike osavõttu. Vastasel juhul võib see tore ja lõbus ettevõtmine välja surra. Loodame väga, et vaesemad ajad ei pärsi seebikarbi entusiastide loometööd. Seda enam, et seekord on kindlasti motivatsioon võistelda tunduvalt kõrgem, sest auhinnad on prisked: III koht 100 €, II koht 200 €, I koht 300 € ning Grand Prix 1000 €, mille on omalt poolt välja pannud AS TERE .  Siit ka üleskutse seebikarbientusiastidele väljaspool Põlvat: KRIBINAL KRABINAL AUTOT EHITAMA JA 7. JUUNIL PÕLVASSE! Võistlusest osa võtma oodatakse pere-, sõbra-, autotöökodade-, tehniliste klubide meeskondi üle kogu Eesti. Selleks on teil vaja luua omaenda vaimukas fantaasiasõiduk. Üritusest võivad osa võtta ka meeskonnad. Teie auto konstruktsioonile esitatakse ainult kolm kohustuslikku tingimust:

  1. Mootori puudumine (auto veereb kaldtrassil)
  2. Rooli olemasolu (pöörded)
  3. Pidurite olemasolu (auto peatamine)

Võistlusautode konstrueerimisel võib lasta fantaasial lennata nii auto disainis kui turvaelementide osas. Muid piiranguid autode konstruktsiooni, materjalide ega mõõtmete osas ei ole. Teretulnud on autode omapärane väljanägemise. Autod võivad olla kaunistatud visuaalse või tekstiinformatsiooniga (näiteks reklaam), mis aga ei tohi olla vastuolus esteetikanormide ega seadusandlusega. Hinnatakse eelkõige konstruktsioonide väljanägemist, ohutust ja originaalsust. Auhinnad antakse võistluse võitjatele üle sponsorite ja ürituste korraldajate poolt. Kõik võistluses osalenud meeskonnad saavad mälestusauhinnad.

Ühtlasi kutsume üles sponsoreid toetama nii mäest allalaskumise võistluse kui ka kogu XXIV Põlva Päevade korraldamist ja läbiviimist. Teie logod ja firmasümboolika võistlusautodel, ürituse reklaamplakatitel ja -bukletis on suurepäraseks võimaluseks ennast ja oma tegemisi reklaamida laiadele rahvamassidele, kes igaastaselt suure huviga võistlusi jälgivad. Osavõtust ja toetamise soovidest palume teatada samuti ülal toodud numbritel või mailiaadressil. Seniks aga soovime kõigile kaaslinlastele kaunist kevade jätku! Tundke mõnu üha soojenevast ilmast :)!

Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus

Kultuurijuht